Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Žaluzie a sítě proti hmyzu

Stavona na celý život

Chcete interiér své domácnosti nebo kanceláře chránit proti slunečním paprskům a také proti obtížnému hmyzu? Pořiďte si od Stavona, spol. s r.o. žaluzie a sítě proti hmyzu. Pokud vás v letních měsících obtěžuje horko v místnosti a také hmyz, který vlétá dovnitř, když máte otevřená okna, díky našim sítím proti hmyzu se vám velice uleví. A díky žaluziím už nikdy nebudete složitě v místnosti vyhledávat stín. Ani se nebude místnost přehřívat, když kvůli hmyzu nemůžete vyvětrat.
Naše sítě proti hmyzu a žaluzie vám poskytnou trvalou hodnotnou součást oken, jež budete rádi využívat dlouhé roky.

Výhody žaluzií a sítí proti hmyzu

  • Nízké pořizovací náklady
  • Dlouhá životnost a funkční spolehlivost
  • Možno instalovat přímo s instalací oken a dveří
  • Barevné varianty žaluzií i rámů sítí proti hmyzu
  • Žaluzie i sítě pomáhají snížit vnější průhlednost oken v místech s vysokým výskytem kolemjdoucích
  • Snadná instalace i demontáž, či případné opravy

Kvalitní žaluzie jako stínění i dekorace

Vysokou kvalitu žaluzií dokazuje i jejich mimořádné estetické provedení a dokonalý soulad všech jejich prvků, které dokonale zapadají na všechna námi dodávaná plastová, dřevěná, i hliníková okna. Ovládání lamel je velice jednoduché za pomocí řetízku, kterým zároveň určujete míru stažení žaluzií i nastavujete intenzitu stínění. Vybrat si můžete z mnoha barev žaluzií i ostatních konstrukčních prvků tak, aby vaše okna dokonale ladila s interiérem i parapety.

Praktické sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jak na okna, tak i na dveře vám velice účinným způsobem omezí vnikání nežádoucího a obtížného hmyzu do interiéru. Velmi hustá a přitom vzdušná textura sítí vám zaručuje skvělou prostupnost vzduchu a přitom nepřekonatelnou zábranu i pro velmi drobný hmyz.

Sítě proti hmyzu a to jak okenní tak dveřní lze na zimní měsíce velmi snadno demontovat a na jaře, když začíná sezóna, opět jednoduše instalovat. Rámy okenních i dveřních sítí jsou z pevného a přitom lehkého hliníku. Dveřní sítě proti hmyzu jsou opatřeny magnetem a pružinovými panty což zamezuje samovolnému otevření i v případě průvanu.

Kontaktujte naše techniky a využijte zaměření i kalkulace zdarma. Popřípadě navštivte některou z našich prodejen, kde vám vše rádi předvedeme.

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.