Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Plastová okna a dveře Pardubice

Stavona na celý život

Stavíte nebo rekonstruujete dům či byt a plánujete výměnu oken a dveří? Spolehněte se na certifikovanou kvalitu a tradici naší společnosti Stavona Pardubice, spol. s r.o.. Za odpovídající ceny vám přímo v našem závodě vyrobíme na míru nejen plastová okna a dveře pouze z
profilu třídy A, ale také parapety, či sítě proti hmyzu.

Vše k vám dovezeme, demontujeme původní a odborně instalujeme nové. Předností instalací přímo naší firmou je záruka odvedené práce, dodržování sjednaných termínů i vaše jistota, že se máte vždy v případě jakéhokoli problému na koho obrátit. Plastová okna a dveře jsou vyrobeny z kvalitního PVC, jsou takřka bezúdržbové a vyznačují se mimořádnými tepelně-izolačními i protihlukovými vlastnostmi. Vybrat si můžete z mnoha barev, tvarů a profilů plastových oken a dveří přesně podle svých požadavků i estetického cítění.

Stavona Intensiv plastová okna pro panelové domy a komerční stavby Profil plastového okna Stavona Intensive

Plastová okna pro panelové domy a komerční stavby

Naší specialitou jsou plastová okna a dveře pro panelové domy a komerční stavby. Mimořádné vlastnosti profilů vám zaručují životnost, úspory za vytápění a funkčnost po dlouhá desetiletí. Stavební hloubka plastových oken a dveří je uzpůsobena instalaci do panelu.

Stavona Intensiv

Ideální profil plastových oken a dveří pro panelové domy a komerční stavby. Pět izolačních komor, izolační dvojsklo plněné argonem a vysoká odolnost a bezúdržbovost po dlouhá desetiletí. Profil plastových oken Stavona Intensiv je ideální pro rekonstrukce s nejlepším poměrem cena versus výkon.

Nový profil plastového okna Stavona Forte

Plastová okna a dveře pro rodinné domy

I do rodinných domů vyrobíme a namontujeme plastová okna a dveře. Vybrat si můžete z profilů, které jsme navrhli přímo pro rodinné domy. Široká paleta estetických možností i barev vám umožňuje vybrat si přesně ten typ plastových oken, který bude nejvíce slušet vašemu rodinnému domu. S našimi plastovými okny uspoříte za vytápění, omezíte hluk z ulice a zásadním způsobem pozvednete komfort svého domu.

Stavona Intensiv

Skvělý profil plastových oken s mimořádně příznivým poměrem cena versus výkon. Pětikomorový profil s izolačním dvojsklem s možností pouze pravidelných tvarů. Uspoří náklady na pořízení a významně i náklady na vytápění. V bílé barvě.

Stavona Trend 3S

Pětikomorový profil s izolačními trojskly plněnými argonem. Rázová tuhost a konstrukční houževnatost s možností uzamykání přispívá k zabezpečení každého rodinného domu. Široká paleta barev i dekorů.

Stavona Dynamic

Šest komor a izolační trojsklo pro maximální úspory za vytápění. Hodí se do chladných lokalit, kde topná sezóna začíná vždy o něco dříve, než v ostatních lokalitách ČR. Mnoho možností barev i dekorů.

Stavona Master

Bezpečnostní plastová okna s mimořádnými tepelně a hlukově izolačními vlastnostmi. Mimořádně atraktivní design s širokými možnostmi barev i dekorů. Luxusní vzhled a decentní těsnění přidávají těmto plastovým oknům na atraktivitě.

Stavona Aplaus

Oblé tvary hran a široká škála designů dělá z těchto bezpečnostních oken elegantní a přitom velice funkční doplněk každého rodinného domu. Mimořádné izolační vlastnosti proti úniku tepla a omezení hluku. Možnost uzamykání na elegantním kování.

Stavona Forte

Ideální varianta moderních plastových oken do novostaveb. Sedmi komorový profil se skly naplněnými argonem, omezení tepelných mostů díky stavební hloubce 82mm, moderní design a výběr variant zasklení.

Stavona Centro

Nejvyšší řada plastových oken a dveří díky mnoha inovativním prvkům. Špičková ochrana před únikem tepla, ochrana před vlhkostí i průvanem, redukce tepelných mostů a atraktivní design s možnostmi mnoha dekorů a barev. Možno zvolit dvojsklo, či trojsklo. Profilový systém třídy A.

Nový profil plastového okna Stavona Forte

Plastová okna i dveře do nízkoenergetických domů

Nízkoenergetické domy a stavby vyžadují pro správnou funkci rovněž vhodná plastová okna a dveře. Využijte mimořádně kvalitních produktů, které vám zaručí, že vaše úspory nákladů budou maximální, a to jak z pohledu vytápění v zimě, tak i chlazení v létě. Plastová okna a dveře pro nízkoenergetické domy s mnoha bezpečnostními prvky i atraktivními dekory se stanou funkční ozdobou.

Stavona Trend 3S

Bezpečnostní pětikomorová plastová okna a dveře s možností uzamykání, ideální do nízkoenergetických domů. Zvýšená tuhost rámů a skvělé tepelně-izolační vlastnosti ochrání nejen náklady na vytápění, ale také váš majetek.

Stavona Dynamic

Maximální izolační vlastnosti díky šestikomorovému profilu se stavební hloubkou 90mm redukují tepelné mosty. Tři těsnící roviny a středové těsnění zabraňují úniku tepla, průvanu i vlhkosti. Mimořádná kvalita, která podpoří funkce každé nízkoenergetické stavby.

Stavona Forte

Sedm komor a stavební hloubka 82mm společně s inovativní geometrií okna vám poskytnou skvělou ochranu před unikajícím teplem, i hlukem z exteriéru. Můžete volit zasklení dvojsklem, či trojsklem. Skvělá volba plastových oken pro nízkoenergetické domy a stavby.

Stavona Centro

Profilový systém třídy A, tři těsnící roviny a mimořádné tepelně-izolační vlastnosti dělají z plastových oken Stavona Centro ideální volbu pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Porovnání všech typů profilů včetně energetické úspory

Některé stavby vyžadují nejvyšší tepelnou úsporu, kterou lze dosáhnout pouze kvalitním izolačním trojsklem a vícekomorovým rámem. Prohlédněte si všechny typy profilů oken Stavona a sami rozhodněte, který typ je pro váš domov ten nejlepší. Podívejte se na náš graf a zvolte si profil okna přímo pro váš rodinný dům. Ušetřete desetitisíce korun ročně kvalitními okny.

Stavona Intensive

5-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro komerční stavby a panelové domy
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2
50 kWh EP/m2

Stavona Trend 3S

5-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro rodinné domy a nízkoenergetické stavby
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2

Stavona Dynamic

5-mi komorový rám   |   izolační trojsklo   |   vhodné pro nízkoenergetické stavby
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2
50 kWh EP/m2

Stavona Master

5-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro rodinné domy
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2
50 kWh EP/m2

Stavona Aplaus

5-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro rodinné stavby
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2

Stavona Forte

7-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro rodinné domy a nízkoenergetické stavby
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2

Stavona Centro

7-mi komorový rám   |   izolační dvojsklo nebo trojsklo   |   vhodné pro rodinné domy a nízkoenergetické stavby
Poznámka: energetická úspora počítána dle normy ČSN 179/G2

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.