Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Parapety a rolety

Stavona na celý život

Pokud jste si z naší nabídky vybrali plastová okna, hliníková okna, dřevěná, nebo dřevo hliníková, je zapotřebí opatřit je ještě několika detaily, které dokončí vyplnění stavebního otvoru pro okno, nebo i pro dveře. Naše společnost Stavona, spol. s r.o. vám za sympatické ceny na míru vyrobí a dodá také velice kvalitní a estetické parapety a rolety. Jak se říká, detaily tvoří celek a právě každá roleta a každý parapet jsou přesně takovým detailem, jež dodá každému oknu na čistotě a také bezpečnosti.

Výhody parapetů a rolet

Výhod parapetů a rolet je celá řada. Začišťují úhledně celý stavební otvor okna a chrání zdivo před zatékáním. Předokenní rolety i parapety rovněž designově doplňují estetický vzhled celého okna. Dlouhá životnost parapetů i rolet je zaručena velice kvalitními materiály, a pokud si je necháte instalovat od nás, zaručujeme vám i vysokou kvalitu instalace a nadstandardní garance.

Předokenní rolety Předokenní rolety

Venkovní rolety na okna

Chcete svůj dům chránit jak před ostrými slunečními paprsky, tak před nevítanými hosty? Objednejte si ke svým oknům ještě venkovní rolety. Jsou z odolného plastu nebo hliníku a plní jak funkci stínění, tak v případě celkového stažení a uzamčení i funkci zabezpečení, podobně jako mříže. Rolety vám na přání můžeme vybavit elektrickým pohonem i centrálním ovládáním.
V případě, že dojde k výpadku elektrického proudu, máte možnost rolety ovládat manuálně. Intenzitu stínění nastavíte otáčením jednotlivých lamel. Hliníkové profily rolet je možno vyplnit polyuretanem, což zvýší jejich odolnost a při celkovém stažení mají pak i tepelně-izolační vlastnosti.

Venkovní parapet

Vnitřní i venkovní parapety

Venkovní parapety vyrábíme z hliníku a slouží pro odvod stékající dešťové vody. Spodní okraj venkovního parapetu je tvarován proti vzlínání vodních kapek. Nicméně venkovní parapety dokáží být také estetickým prvkem a jsme schopni vám je dodat téměř v jakékoli barvě. Vysoká kvalita a dlouholetá životnost i četné reference jsou důkazem naší kvality. Vnitřní parapety si můžete vybrat v mnoha dekorech imitujících dřevo, kámen nebo v mnoha barvách.

Vyberte si materiál vnitřních parapetů:

  • Vnitřní parapety plastové plné
  • Vnitřní parapety plastové komůrkové
  • Parapety z dřevotřísky
  • Vnitřní parapety z umělého kamene

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.