Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Hliníková okna a dveře

Stavona na celý život

Chcete mít okna a dveře navždy? Chcete se spolehnout, že budou skutečně odolná i proti násilnému vniknutí páčením? Záleží vám na mimořádné estetice a maximální odolnosti tepelné i hlukové? Pokud jste pokaždé odpověděli ano, pak jsou hliníková okna Stavona Technic vaší volbou a budete maximálně spokojeni.

Hliníková okna od naší společnosti Stavona, spol. s r.o. patří mezi špičku v ČR, vynikají mimořádnou kvalitou, unikátními izolačními vlastnostmi, tvarovou stálostí i širokými možnostmi tvarů a variant řešení. Jsme přímými výrobci těchto oken, a proto jsme schopni vám vyjít v mnohém vstříc.

Pro jaké stavby jsou hliníková okna a dveře vhodné?

Tento typ oken a dveří je vhodný prakticky pro všechny druhy staveb a to včetně nízkoenergetických. Unikátní vlastnosti hliníku splňují ty nejpřísnější požadavky. Hliníková okna a dveře jsou však především vhodné pro komerční stavby, kancelářské budovy, činžovní i panelákové domy, podobně jako plastová okna.

Hliníkový profil Stavona Technic

Hlavní výhody hliníkových oken a dveří

Nová řada oken Stavona Forte je inovativní a energeticky úsporná řada, která přináší splnění požadavků budoucnosti moderního bydlení

  • Unikátní tepelně-izolační a hlukové vlastnosti
  • Nízká hmotnost hliníkových oken umožňuje jejich instalaci i do lehčích základových konstrukcí
  • Vysoká pevnost hliníkových profilů zvyšuje bezpečnost budovy
  • Nepřeberné možnosti barevných variant včetně možnosti úpravy eloxováním
  • Hliníková okna i odřezky z výroby jsou 100% recyklovatelné, podobně jako dřevěná okna
  • Téměř neomezené možnosti tvarů rámů
  • Hliníková okna i dveře jsou zdravotně nezávadné – stejné materiály se používají i v potravinářství
  • A mnohé další výhody...

Cenové výhody hliníkových oken a dveří

Hliníková okna a dveře jsou takřka nesmrtelné. Jsou nehořlavé a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Alu okna jsou natolik trvanlivá, že jejich výměna bude mít smysl jen tehdy, pokud zvažujete zásadní stavební úpravy nemovitosti ve stavebních otvorech pro okna a dveře. Jinak nebude třeba jejich výměny po dlouhá desetiletí, možná i déle. Vyšší náklady na pořízení hliníkových oken jsou tak vyvážené především budoucností, jelikož vyměňovat okna již nebude zapotřebí.

Kontaktujte techniky Stavona, rádi vám podají přesné informace o hliníkových oknech a jejich možnostech přímo pro vás. Využijte rovněž naší kalkulačky, která vám přesněji spočítá náklady na hliníková okna a dveře.

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.