Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Dřevěná okna a dveře

Stavona na celý život

Dřevěnými okny i dveřmi nejen využíváte přírodních materiálů, ale také umožňujete svému domu takzvaně dýchat. Dřevěná okna a dveře se hodí nejen do novostaveb, ale také pro rekonstrukce. Dřevěná okna i dveře se rovněž z estetického hlediska více hodí pro starší domy či chalupy a pomáhají tak udržet původní klima interiéru.

Chcete svému domu dopřát přírodní materiály? Chcete mít ve svém domě nebo bytě dřevěná okna a dveře? Využijte naší mimořádné nabídky a spolehněte se na zkušenosti i reference, jež jsme od roku 1998 nasbírali. Dřevěná okna a dveře jsou ideální variantou pro rodinné domy, činžovní domy i nízkoenergetické stavby. Dřevěná okna i dveře v několika typech a variantách si můžete od naší společnosti Stavona, spol. s r.o. objednat za skvělé ceny a s rychlou lhůtou dodání. Dřevěná okna i dveře se vyznačují nejen vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Dřevěná okna známá jako eurookna jsou dalším kouskem přírody ve vašem domově.

Typy dřevěných oken neboli eurooken

Třívrstvá lepená lamela ze dřeviny:

  • smrk s podélným napojováním nebo bez napojování (fixní)
  • borovice s podélným napojováním nebo bez napojování
  • meranti bez podélného napojování
  • dub bez podélného napojování

Klasik

jsou nejrozšířenější dřevěná okna a dveře s vynikajícími izolačními schopnostmi. Skvělý poměr cena versus výkon. Tato dřevěná okna se hodí pro všechny druhy staveb, vyjma panelových domů.

Rustikal

dokonalý rustikální vzhled ideální pro stavby v historických částech měst a obcí, kde je nutné dbát ohled na urbanistické začlenění stavby do jejího okolí. Unikátní design, vynikající vlastnosti a dlouhá životnost.

Komfort

komfortní dřevěná okna a dveře jsou nejen luxusní na pohled, ale také mimořádně kvalitní co se jejich schopností týče. Hodí se jak pro novostavby a architektonicky zajímavé stavby, tak pro rekonstrukce, kde je třeba brát zřetel na celkovou estetiku.

Komfort Plus

dřevěná okna pro nízkoenergetické domy a pasivní domy. Ideální tepelně-izolační vlastnosti, masivní dřevo zaručuje vyrovnané klima v interiéru a omezuje srážení vlhkosti. Bezpečnostní kování a další bezpečnostní prvky jsou výraznou přidanou hodnotou.

Pasiv Plus

skvělá dřevěná okna pro pasivní domy a nízkoenergetické stavby. Ryze přírodní materiál profilů nejen podtrhuje ekologičnost celé stavby, ale také využívá unikátních vlastností přírodních obnovitelných materiálů a pomáha k energetické soběstačnosti celé stavby.

Špaletové okno

nová špaletová dřevěná okna jsou již tradiční stavební výplní v ČR. Špaletová okna esteticky dokonale zapadají do historických domů i budov a přispívají k udržení jejich přirozeného vnitřního klimatu. Skvělé vlastnosti přírodního materiálu pomáhájí bránit tvorbě tepelných mostů a umožňují dodržet historický ráz.

Kvalita dřevěných oken na dlouhá desetiletí

Dřevěná okna přispívají, jak už jsme řekli, k udržení vyváženého prostředí uvnitř stavby. Dřevěná okna, podobně jako plastová , jsou ideální jak pro rodinné domy, tak pro pasivní stavby. Mimořádné vlastnosti přírodních materiálů a dokonale přesné zpracování zvedají investiční hodnotu každé stavby.

Dřevohliníková okna

Dřevo-hliníková okna jsou skvělou volbou pro perfektní izolaci, protihlukovou a proti-sluneční ochranu, vysokou bezpečnost a pohodlí. Nejen,že splňují všechna plus z oblasti kvality a funkčnosti, taktéž vypadají báječně. O celkovém vzhledu nátěru, jeho odstínu a vlastnostech rozhoduje přání zákazníka. Složení dřevohliníkových oken Tato speciální dřevo-hliníková se vyrábí z kvalitního dřeva, zejména z borovice, dubu, modřínu, olše a meranti. Skla nabízíme 2–3vrstvá s celoobvodovým kováním, které je vybaveno moderními doplňky s elektronickým ovládáním. Neméně cennou výhodou je integrovaná žaluzie v meziskelním prostoru a pojistka proti chybnému manipulování s oknem.

Složení dřevohliníkových oken

Tato speciální dřevo-hliníková se vyrábí z kvalitního dřeva, zejména z borovice, dubu, modřínu, olše a meranti. Skla nabízíme 2–3vrstvá s celoobvodovým kováním, které je vybaveno moderními doplňky s elektronickým ovládáním. Neméně cennou výhodou je integrovaná žaluzie v meziskelním prostoru a pojistka proti chybnému manipulování s oknem.

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.