Poptávka zdarma Volejte zdarma
800 173 983
Plastová okna a dveře
Dřevěná okna a dveře
Hliníková okna a dveře
Parapety a rolety
Žaluzie a sítě proti hmyzu
Služby a záruky

Články o oknech a dveřích

Stavona na celý život

Společnost STAVONA Pardubice s.r.o. pro Vás připravuje zajímavé tématické články o plastových oknech a dveřích, abyjste se lépe orientovali v problematice oken a dveří a byli schopni si vybrat skutečně kvalitní výrobek, který Vám bude celý život dělat radost.


Jak je to s vícekomorovými okny, aneb nejdůležitější je sklo!

Při výměně starých oken za nová jsou plastová okna z pohledu tepelné izolace, trvanlivosti a poměru ceny versus výkon ta nejvýhodnější. Máte mnoho možností jaká vybrat, a to nejen z pohledu vnějšího designu, ale především z pohledu izolačních schopností. Záleží pak na vaší volbě a požadavcích, jaké na svá nová okna budete klást. Plastová okna vám mohou nejen chránit domácnost před únikem tepla, ale také dokáží chránit před vnějším hlukem, či před vnikajícím teplem ze slunečního záření. Většina těchto požadavků je kladena právě na ... více se dočtete v článku o vícekomorových oknech

Rádi pro Vás zpracujeme řešení na míru, napište nám vaše dotazy

Zašlete nám poptávku ke kalkulaci zdarma. Na vaše dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin e-mailem. Pokud chcete poradit, zavoláme Vám. Stačí do poznámky napsat čas volání.